Kontakt

Nie Wiesz jak wybrać?
Wolisz zamówić przez telefon?

Skontaktuj się z nami:

telefonicznie

+48 660 425 802
+48 18 534 09 34

lub mailowo

sklep@valcoobaby.pl

Zakupy na raty
Wysyłka

Przy zakupie powyżej 200zł
wysyłka gratis!

Wszystkie przesyłki
są ubezpieczone

Zakupione produkty dostarczamy kurierem UPS lub GLS

Valcoobaby. Formy płatności

Formy płatności w sklepie Valcoobaby

  1. Przedpłata przelewem. Po wybraniu tej opcji i dokonaniu zakupu, prosimy o wykonanie tradycyjnego przelewu bankowego na nasze konto Idea Bank 40 1950 0001 2006 0388 0012 0002. Wykonujemy go poprzez własny panel bankowości internetowej lub w stacjonarnych oddziałach banków. Sklep otrzymuje wpłatę: w Polsce w terminie 1 dnia roboczego, w pozostałych krajach w terminie kilku dni. Informacja o wysokości kwoty, numerze Zamówienia, danych produktu i numerze rachunku bankowego jest wyświetlana po zakończeniu ostatniego kroku zakupów. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie zrealizowane.
  2. Płatność przy odbiorze. Za zamówiony produkt można zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera firmy UPS lub GLS. Prosimy upewnić się czy podany adres nie zawiera błędów i jest wyczerpujący. Ważny jest numer telefonu, konieczny dla umówienia godziny dostawy z kurierem oraz przygotowanie odliczonej kwoty. Kurierzy nie mają obowiązku wydawania reszty.
  3. Płatność elektroniczna dotpay.pl. W tej opcji można dokonać płatności elektronicznych we wszystkich systemach powiązanych z dotpay.pl. Po wyborze firmy, którą chcemy dokonać płatności, klikamy ikonę "zapłać" przenosząc się do jej systemu. Prowizję za płatność pokrywa Valcoobaby. Sklep otrzymuje potwierdzenie tej transakcji natychmiast.
  4. Płatność ratalna w systemie e-Raty Santander Consumer Bank. Jest to kredyt ratalny, w którym warunki umowy ustalane są indywidualnie bezpośrednio z bankiem.
Newsletter - zapisz się

Dowiaduj się na bieżąco o nowościach i promocjach.